רותם פיתוח עסקי - ייעוץ עיסקי, שיווקי ותפעולי
קישורים מומלצים שאלות ותשובות פרויקטים שביצענו עסקים קטנים ובינוניים המוצרים והשירותים מי אנחנו
רותם פיתוח עסקי בפייסבוק
טל: 09-7998567
פקס: 153-9-7998567
נייד: 052-2784431"רותם פיתוח עסקי" מספקת ליווי עסקי מקצועי ואישי לאנשים כמוכם, בעלי עסקים קטנים ובינוניים, על מנת שתגיעו לתוצאות העסקיות האופטימליות עבורכם ותממשו את הפוטנציאל שלכם על הצד הטוב ביותר. עבור "רותם", כל עסק הוא עולם ומלואו, וחשוב לנו לטפח אותו בכל אחד משלביו, בין אם מדובר בעסק ותיק ומבוסס, או סטארט אפ חדשני וצעיר.
ההצלחה שלכם זו ההצלחה שלנו.

לכל עסק יש את נקודות החוזקה שלו. מהן נקודות החוזקה שלכם? האם גם הלקוחות שלכם מזהים אותם? בתהליך משותף של לימוד והבנה, אנו ברותם פיתוח עסקי נמקד ונעצים את נקודות החוזקה שלכם, נחזק את נקודות התורפה ונסייע לעסק שלכם לצמוח ולשגשג בדרך בה הוא ראוי. היועצים שלנו ישמחו ללוות אתכם בכל שלב ושלב בתהליך, ולהעניק לכם את הייעוץ המתאים לצרכיכם. בין השירותים שאנו מספקים:

פיתוח עסקי
ליווי ניהולי
אפיון והגדרת אסטרטגיה עסקית
בניית מודל עסקי וניתוח שווקי יעד בינלאומיים לחברות הזנק ( Startup )
ייעוץ לעסקים משפחתיים
ייעוץ בתהליך חילוף שדרת הניהול
ניתוח תהליכי עבודה
ניהול פרויקטים אסטרטגיים
ועוד שירותים רבים אחרים
 

בין לקוחותינו תמצאו גופים ציבוריים (משרד הכלכלה, משרד החינוך, מכון הייצוא ועוד), בנקים, חברות וארגונים (DSM בע"מ, אורנטפאוור בע"מ, מרמנת בע"מ ועוד), עסקים קטנים ויזמים.

ה"בייבי" שלכם בידיים טובות

העסק שלכם הוא ה"בייבי" שלכם. אנו ב"רותם" מבינים זאת היטב, ולכן אנו מציעים לכם שירות מקיף המותאם לעסק שלכם. נגבש, יחד איתכם, מודל עסקי שתפור במיוחד עבור העסק, ונדאג לכך שהתוכנית האסטרטגית לא תעלה אבק בחדר הישיבות, אלא תצא לפועל.

לתיאום פגישה ויצירת קשר לחץ כאן.
פרסומים וכתבות שפרסמנו וכתבו עלינו.


 

דף הבית   |   צור קשר   |   English
       האתר עוצב על ידי רויטל קלעי     התמונה באתר צולמה על ידי Mel Guknes, USA