רותם פיתוח עסקי - ייעוץ עיסקי, שיווקי ותפעולי
קישורים מומלצים שאלות ותשובות פרויקטים שביצענו עסקים קטנים ובינוניים המוצרים והשירותים מי אנחנו
רותם פיתוח עסקי בפייסבוק
טל: 09-7998567
פקס: 153-9-7998567
נייד: 052-2784431


אם אתם רוצים להביא את העסק שלכם להצלחה הראויה, הגעתם למקום הנכון: אנו ב"רותם פיתוח עסקי" נעניק לכם את התנאים האופטימליים להגשמת השגשוג העסקי שתמיד רציתם. מרגישים שהעסק שלכם זקוק לשינוי, הרחבה, ריענון, השראה או הזנק? עם הייעוץ המקצועי וההכוונה הנכונה והאישית של "רותם", תוכלו להמריא מבחינה עסקית ואסטרטגית, כפי שתמיד שאפתם.

ב"רותם פיתוח עסקי", פרקטיקה היא מילת המפתח: אנו נזהה במדויק את צרכי העסק שלכם ואת היתרון היחסי שלו במפת השוק, וניתן לכם כלים ניהוליים מעשיים ומידיים להתמודדות עם האתגרים שבדרך. כל זאת, תוך שקיפות מלאה ושיתוף מלא שלכם בתהליך.

הניסיון העשיר והמבוסס של הצוות ב"רותם פיתוח עסקי" יספק לכם פתרונות אופרטיביים, יעילים ומהירים, בלוחות זמנים גמישים ובהתאמה מלאה לצרכים שלך.

המוצרים שלנו כוללים בין היתר:

ליווי ניהולי לעסקים – תוכנית פיתוח עסקי מושלמת עבורכם
בעלי עסקים קטנים או בינוניים - נסייע לכם במיתוג ובידול עסקי ואישי, ניהול ושימור קשרים ולקוחות, ניתוח וייעול תהליכי עבודה, תמחיר, ניתוח שווקי יעד וקהלי יעד פוטנציאלים, שיפור רווחיות ועוד.
בעלי עסק משפחתי או אלה הנמצאים בשלבי מעבר ניהולי בין-דורי - אנו נלווה אתכם בכל הפרטים, קטנים כגדולים, נגשר בין הגישות הניהוליות השונות בתהליך המעבר ונגבש תוכנית הטמעה פנים ארגונית על מנת שהארגון לא יחווה זעזועים מיותרים.

ניתוח שווקים בינלאומיים ומודל עסקי ל- Startup
"רותם פיתוח עסקי" בשיתוף Gaia VSM מתמחה במתן ייעוץ מקצועי לחברות Startup. השירות כולל: ניתוח שיווקי תוך שימוש במודל ייחודי שפותח על ידי Gaia , ביצוע חקר שוק ואיתור שווקים פוטנציאלים וגיבוש המפתחות להצלחה, בניית מודל עסקי ובחינת ROI וכתיבת תוכנית עסקית למשקיעים (בעברית ואנגלית). אנחנו מציעים פתרון אסטרטגי מודולארי ומקיף שיזניק גם את חברת ההזנק שלכם.

נציגות בדירקטוריונים
אילת רותם, הבעלים והמנהלת של "רותם פיתוח עסקי " כיהנה במספר דירקטוריונים בחברות וארגונים הן כדח"צית והן כדירקטורית בלתי תלויה. לאילת ידע וניסיון עשיר בגיבוש אסטרטגיה עסקית, קביעת מטרות ומדדי ביצוע ארגוניים וגיבוש תוכניות אב. כמו כן, אילת בעלת תואר ראשון ושני בהצטיינות במנהל עסקים בהתמחות מימון ומערכות מידע, סיימה בהצטיינות קורס דירקטורים ונושאי משרה ב"להב פיתוח מנהלים", הפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב. אילת תשמח להצטרף לצוות הדירקטוריון של ארגונכם ולתרום מניסיונה לקידום העסק והחברה.

אז אל תהססו, פנו אלינו עוד היום! לתיאום פגישה ויצירת קשר לחץ כאן.

 

דף הבית   |   צור קשר   |   English
    האתר עוצב על ידי רויטל קלעי     התמונה באתר צולמה על ידי Mel Guknes, USA