רותם פיתוח עסקי - ייעוץ עיסקי, שיווקי ותפעולי
קישורים מומלצים שאלות ותשובות פרויקטים שביצענו עסקים קטנים ובינוניים המוצרים והשירותים מי אנחנו
רותם פיתוח עסקי בפייסבוק
טל: 09-7998567
פקס: 153-9-7998567
נייד: 052-2784431


ליווי ניהולי לעסקים
ניהול פרויקטים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
     
     
     

הסטודיו של מירב ברזילי
הפעילות שביצעה רותם פיתוח עסקי כללה ליווי והנחיה בכתיבת תוכנית עסקית אופרטיבית. התהליך כלל הגדרת תוכנית עבודה שנתית בדגש על חשיפת מוצרים חדשים ועונתיות צפויה, בניית כלים לתמחור מוצרי הסטודיו והגדרת תקציב הכולל יעדי מכירות ושיווק. הסטודיו של מירב ברזילי הוקם ב- 2009 ומתמקד במוצרים לבית ולשימוש יום יומי בעיצוב ייחודי, חדשני ומעורר סקרנות. הכנת התוכנית העסקית בוצעה במסגרת קרן שמש ל עידוד יזמים צעירים .
הסטודיו של מירב ברזילי

Bloop - מדיה חברתית חברתית
הפעילות שביצעה רותם פיתוח עסקי כללה ליווי והנחיה בכתיבת תוכנית עסקית אופרטיבית. התהליך כלל בניית תמחיר המבוסס על האג'נדה החברתית של העסק, הגדרת תמהיל מוצרים הנכון כדי לשמר ריווחיות העסק ותכנון תהליך ההתרחבות העסקית בהתאמה ליכולות הארגוניות והפיננסיות. כל זאת תוך הגדרת מדדים כמותיים שיאפשרו ליזמים לבחון את הצלחת תהליך היישום בהמשך הדרך. Bloop היא עסק חברתי שמטרתו לקדם עסקים קטנים ועצמאיים בעולם האינטרנט. הכנת התוכנית העסקית בוצעה במסגרת קרן שמש ל עידוד יזמים צעירים .
Bloop - מדיה חברתית חברתית

טמבולינה - ליווי ניהולי ליזמים צעירים
תהליך הליווי הניהולי שבוצע על ידי רותם פיתוח עסקי התמקד בהקניית כלים ותהליכי עבודה לבעלת העסק. כחלק מהתהליך הוגדרו, בשיתוף היזמת, החזון והאסטרטגיה העסקית, נגזרו יעדים וגובשה תוכנית עבודה מסודרת. בעקבות זאת הונהגו תהליכי לניהול ובקרה על התקציב והיעדים והורחבו ערוצי השיווק. "טמבולינה" הינו בית מלאכה לפריטי לבוש, צעצועים ואביזרים משלימים לבית ייחודיים ובלעדיים. תהליך הליווי הניהולי התבצע במסגרת "קרן שמש" ל עידוד יזמים צעירים.
טמבולינה

סגל-טק - תוכנית עסקית וליווי ניהולי
הפעילות שבוצעה על ידי רותם פיתוח עסקי כללה הנחיה וליווי בכתיבת תוכנית עסקית בסיסית (עפ"י מתווה קרן שמש) אשר תשמש תוכנית פעולה להשגת יעדי העסק. במסגרת זו בחנו יחד עם היזם את המתחרים בתחום, פילחנו את הלקוחות  השונים ובנינו תקציב שיווק בכפוף ליכולות הפיננסיות של היזם. כמו כן, הגדרנו יעדים ומשימות לביצוע ונקבעו מדדים הצלחה כמותיים. "סגל טק" הוקמה במטרה לשווק פתרונות מתקדמים לתעשיית הרהיטים בכדי שיוכלו להפיק ערך גבוהה יותר מעבודתם ולתת פתרונות איכותיים יותר ללקוח הסופי. הכנת התוכנית העסקית בוצעה במסגרת קרן שמש ל עידוד יזמים צעירים.
סגל-טק - פתרונות מתקדמים לענף הרהיטים

Smartone מיתוג קולי לעסקים - ליווי ניהולי בתהליכי פיתוח עסקי
תהליך הליווי הניהולי שבוצע על ידי רותם פיתוח עסקי התמקד בפן התפעולי ובפן השיווקי. התהליך התפעולי כלל ניתוח תהליכי עבודה, גיבוש נהלי עבודה חדשים וניהול זמן. התהליך השיווקי כלל ניתוח תמחיר ובניית מחירון, ליווי והכוונה בפגישות מכירה ומשא ומתן, איתור ערוצי הפצה ייעודיים ושיתופי פעולה אסטרטגיים והגדרת תוכנית עבודה ויעדים ליישום. Smart Tone, מבית אולפני A-Music, מספקת שירותי מיתוג קולי לעסקים. תהליך הליווי הניהולי התבצע במסגרת פרויקט "חונכות עסקית" של משרד התמ"ת.
Smartone מיתוג קולי לעסקים

Magoo Design - ליווי ניהולי בתהליכי פיתוח עסקי
תהליך הליווי הניהולי שבוצע על ידי רותם פיתוח עסקי התמקד בפן השיווקי של הסטודיו. התהליך כלל זיהוי ומיקוד היתרון היחסי של הסטודיו ובעלת הסטודיו ובהתאם הוגדרו האסטרטגיה והיעדים השיווקים. נבחנו כלי השיווק השונים ביחסי עלות-תועלת לסטודיו ונבנתה תוכנית עבודה ממוקדת המבוססת על הגדלת הזדמנויות המכירה, גיבוש וביסוס מועדון הלקוחות והרחבת יחסי ציבור. סטודיו "מאגו" בניהולה של האמנית מגי מואס הוא סטודיו לעיצוב בו ניתן למצוא יצירות ועבודות מענפי אמנות ועיצוב שונים. תהליך הליווי הניהולי התבצע במסגרת פרויקט "חונכות עסקית" של משרד התמ"ת.
Magoo Design

אורנטפאוור בע"מ - ליווי ניהולי שיווקי ותפעולי
מסגרת הפעילות במפעל אורנטפאוור בע"מ כללה ליווי ניהולי שהתמקד בפן השיווקי והתפעולי בחברה. התהליך השיווקי כלל הגדרה ובניית מערך השיווק ובכלל זה הכנת תוכנית שיווק בסיסית והגדרת תקציב שיווק שנתי, הכשרת איש מכירות, תוכנית שימור לקוחות, הגדרה והטמעת תוכנית יעדים לאיתור לקוחות פוטנציאלים בכנסים וימי עיון ועוד. במסגרת התהליך התפעולי נעשה תהליך של מיפוי תהליכי עבודה במחסני המלאי שבעקבותיו בוצע רה-ארגון והוגדרו מדדי ביצוע תפעוליים ברצפת הייצור. חברת אורנטפאוור בע"מ, אחת משתי החברות המובילות בישראל בתחומה, עוסקת בתכנון וייצור לוחות חשמל ומערכות כוח, הרכבות וחיווט תעופתי וכן בביצוע מתקני חשמל ללקוחות בארץ ובחו"ל.
אורנטפאוור בע"מ - תכנון ייצור והרכבת לוחות חשמל ומערכות כוח

סטודיו ערגה - ליווי ניהולי בתהליכי פיתוח עסקי
תהליך הליווי הניהולי שבוצע על ידי רותם פיתוח עסקי התמקד בפן השיווקי של הסטודיו. התהליך כלל זיהוי ומיקוד היתרון היחסי של הסטודיו ובעלת הסטודיו ובהתאם הגדרת פילוח הלקוחות הרצוי לארגון. בהתאם לכך נבנתה תוכנית עבודה המבוססת על כלי רישות (נטוורקינג – Networking) וממוקדת לגיוס לקוחות חדשים בפילוח הרצוי. סטודיו ערגה הינו סטודיו בוטיק המתמחה בהפקה מלאה, משלב הרעיון ועד לביצוע בפועל, של מגוון המוצרים והשירותים הניתנים במשרדי הפרסום הגדולים, על ידי שילוב של צוות מקצועי, יצירתיות וגמישות מחשבתית, איכות גבוהה וללא פערי תיווך. תהליך הליווי הניהולי התבצע במסגרת פרויקט "חונכות עסקית" של משרד התמ"ת.
סטודיו ערגה - סטודיו בוטיק לעיצוב גרפי והפקות

המכללה האקדמית ספיר - ליווי והנחיית סטודנטים בפרויקטים מקצועיים
ברותם פיתוח עסקי מאמינים בצורך להעמיק את הקשר שבין אקדמיה לתעשייה. מתוך תפיסת זו, בחרנו לקחת חלק פעיל ולהנחות סטודנטים במסגרת היחידה לפרויקטי גמר במכללה האקדמית ספיר. מטרת הפעילות היא לסייע לסטודנטים להביא את הכלים והידע האקדמי שצברו במהלך לימודיהם ולחברו לעולם המעשה בתעשייה האזרחית. הניסיון שצברנו ברותם פיתוח עסקי מאפשר לנו להקנות לסטודנטים כלים מעשיים הן למימוש פרויקט איכותי ויצירת ערך משמעותי לארגון והן להמשך הדרך המקצועית שלהם. המכללה האקדמית ספיר שוכנת בעיר שדרות וכיום יש בה 8 מחלקות עצמאיות ו - 6 מחלקות המעניקות תואר של אוניברסיטת בן- גוריון בנגב. המכללה לוקחת חלק פעיל בכל הקשור ליחסי מרכז פריפריה ואף הפכה עם השנים לסמכות אקדמית וציבורית מובילה בנושא.
מכללת ספיר - היחידה לפרויקטי גמר

שי לגן - ליווי ניהולי, תפעולי ושיווקי
תהליך הליווי הניהולי בשי לגן כלל פעילות תפעולית ושיווקית. במסגרת הפעילות התפעולית נעשה ניתוח מלאי סוף שנה שבעקבותיו צומצם המלאי על מנת להקטין עלויות. במסגרת הפעילות השיווקית הוגדרו קהלי יעד ונקבעה תוכנית פעולה למימוש המכירות. במקביל ניתן סיוע בבניית מודעות פרסום ממוקדות ונעשה איפיון צרכים לאתר האינטרנט החדש של העסק. לבסוף, בכדי לתמוך במהלכים השיווקיים הוגדרו צרכי כח אדם ותפעול הנדרשים. שי לגן מתמחה בתיקון, השכרה ומכירת כלי גינון וכלי עבודה ללקוחות פרטיים ומוסדיים. תהליך הליווי הניהולי התבצע במסגרת פרויקט "חונכות עסקית" של משרד התמ"ת.
שי לגן - תיקון, השכרה ומכירות כלי גינון וכלי עבודה

מתובל באהבה - ליווי ניהולי בתהליכי פיתוח עסקי
ביסוס העסק והרחבת קהל הלקוחות של מתובל באהבה לווה על רותם פיתוח עסקי. במסגרת הליווי הניהולי סייענו בלימוד המתחרים הישירים והעקיפים, איתור כלים שיווקיים חדשים והגדרת סל מוצרים משלימים שיהוו יתרון יחסי מול המתחרים. בנוסף סיפקנו כלים לניהול פיננסי יעיל של תקציב העסק ותקציב המשפחה. מתובל באהבה הינה חנות תבלינים, המנוהלת על ידי נטורופטית מומחית, ומשלבת שירותי ייעוץ נטורופתי, מכירת צמחי מרפא, שמנים אתרים, תבלינים ועוד. תהליך הליווי הניהולי התבצע במ סגרת פרויקט "חונכות עסקית" של משרד התמ"ת.
מתובל באהבה - חנות תבלינים

פלא פוקט - ליווי ניהולי בהקמת העסק
במסגרת תהליכי ההקמה של פלא פוקט, ליוונו את הבעלים והמנכ"לית לאורך השלבים הראשונים תוך שאנו מקנים לה כלים ניהוליים ובטחון. הפעילות כללה בחינת היתכנות למיזם והכרת צרכי הלקוחות בתחום. במסגרת זו נקבעו תוכנית עבודה ויעדים, סימולציות מכירה ופרזנטציה אישית, מבנה תמחיר ואפיון מתווה בסיסי להצעת מחיר (לצרכי משא ומתן ומכירות ראשוניות), ליווי בפגישות מהותיות (כגון בנקים) ועוד. פלא פוקט הינו מיזם ייחודי בתחום ההלבשה לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. תהליך הליווי הניהולי התבצע במסגרת פרויקט "חונכות עסקית" של משרד התמ"ת.
פלא פוקט - הלבשה בהתאמה אישית לבעלי צרכים מיוחדים

מרכז ואנלי לקוסמטיקה ואסתטיקה רפואית - ליווי ניהולי בהרחבת העסק
תהליך ההתרחבות של מרכז ואנלי לקוסמטיקה ואסטטיקה רפואית לווה על ידי צוות היועצים של רותם פיתוח עסקי. במסגרת הפעילות ליוונו את בעלת המכון בתהליך הגדרת תהליכי עבודה מסודרים, אפיינו אסטרטגיה עסקית שיווקית ובנינו כלים שיווקיים ומכירתיים. כמו כן, סייענו בליווי הניהול הפיננסי והקניית כלים ניהוליים ממוקדים בתחום. בתהליך לקחו חלק רו"ח מיכה לוי והמומחית בשיווק ומכירות עפרה פסל וזאת על מנת לקבל מוצר איכותי וממוקד לצרכי הלקוח. מרכז ואנלי מציע מגוון רב של טיפולים קוסמטיים ואסתטיים המשלבים ידע מקצועי רב, ניסיון וטכנולוגיות מתקדמות.
מרכז ואנלי לקוסמטיקה ואסתטיקה רפואית

רק ירוק בע"מ - ליווי ניהולי בהקמת העסק
במסגרת תהליכי ההקמה של חברת רק ירוק, ליוונו את הבעלים והמנכ"ל בתהליך בניית המודל הפיננסי המתאים ונתנו כלים ראשוניים להתנהלות שיווקית לטווח הקצר והארוך. בתהליך לקחו חלק רו"ח מיכה לוי ומומחית בשיווק ומכירות עפרה פסל וזאת על מנת לקבל מוצר איכותי וממוקד לצרכי הלקוח. התוצרים בסופו של דבר היוו כלי לקבלת החלטות מושכלות לגבי ההתקשרות עם ספקים, אופי המותג בטווח הקצר והארוך, תהליכי התפעול וניהול ההון הפיננסי ותזרים המזומנים. רק ירוק הינה חברה לשיווק, מכירה והתקנת דשא סינטטי לבתים פרטיים ועסקים.
רק ירוק בע"מ - יבוא, שיווק והתקנת דשא סינטטי

המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה אזורי - ייזום והקמת מועדון היועצים
אנחנו, יחד עם היחידה לשירותי ייעוץ בסחר הבינלאומי במכון הייצוא ו"פסל קשרים מניבים" יזמנו את הקמת "מועדון היועצים" של מכון היצוא. מטרת המועדון להדק ולחזק את הקשר עם המומחים בכדי לשמר את המקצוענים שביניהם ולהגדיל את מעגל ההזדמנויות העסקיות לטובת כלל חברי מכון הייצוא. במסגרת התוכנית אנו מפעילים מערך שירותים ייחודי הכולל בין היתר מפגשי Networking ומפגשי העשרה ייעודיים ליועצים ועוד. במקביל ניתנה ליועצים חשיפה באתר היחידה Exports4U. המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בינלאומי אחראי על קידום הייצוא התעשייתי וייצוא השירותים באמצעות יוזמות בינלאומיות, תוכניות ייחודיות, מידע מקיף, ייעוץ, קשרים ועוד.
מכון הייצוא - היחידה לשירותי ייעוץ בסחר הבינלאומי

משרד החינוך - ייעוץ אסטרטגי וניהול תכנים בפורטל היחידה לקידום מעמד האישה
במסגרת הרחבת פעילות ההסברה של היחידה לקידום מעמד האישה במשרד החינוך אנו מייעצים לממונה על מעמד האישה מנהלים ומטמיעים את תכני הפורטל (בשיתוף "מסרים - תקשורת שיווקית") במטרה להעמיק את המודעות של עובדות המשרד לזכויותיהן. הממונה על קידום מעמד האישה במשרד החינוך והממונה על השוויון בין המינים בחינוך אחראית בין היתר על קידום שוויון הזדמנויות לנשים במשרד, העמקת המודעות שלהן לזכויותיהן על ידי הסברה והדרכה, יזום תוכניות יישומיות לקידומן והעצמתן ועוד .
משרד החינוך הממונה על קידום מעמד האישה

לוריין - פתרונות מחשוב מתקדמים בע"מ - ליווי ניהולי
במסגרת תהליכי ההקמה והצמיחה של חברת לוריין ליוונו את המנכ"ל והבעלים בתהליכי העבודה השונים: תפעול, שיווק, פיננסים ומשאבי אנוש במטרה לגבש דפוסי עבודה נכונים ושלד ארגוני להמשך צמיחה עתידית. החברה, שהוקמה ומנוהלת על ידי שחר שפירא, הינה מובילה בתחומה ומספקת שירותי ייעוץ, לווי, הקמה, אחזקה והטמעה של מערכות מחשוב ותקשורת נתונים על ידי התאמת פתרון אישי לצרכי הלקוח.

לוריין - פתרונות מחשוב מתקדמים בע"מ

המרכז הבינתחומי הרצליה - פיתוח וניהול תוכנית "צוערים בממשל"
כחלק ממימוש החזון של המרכז, הינו בין יוזמי תוכנית "צוערים בממשל" של בית הספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה ואף ניהלנו אותה בפועל עד לשלב בו הפעילות התנהלה באופן שוטף. אנחנו הובלנו את שיתופי הפעולה מול משרד הפנים, המרכז לשלטון מקומי והרשויות המקומיות במטרה לצקת לתוכנית תוכן ובסיס פרקטי אמיתי לקידום צרכי המגזר הציבורי בכלל, וברשויות המקומיות בפרט, תוך שיפור ההתנהלות לאורך זמן.

המרכז הבינתחומי הרצליה

מרמנת ארגון וניהול פרויקטים בע"מ - ייעוץ אסטרטגי לבניית מאגרי מידע ויזואליים
במסגרת פרויקט ניסיוני של חברת מרמנת להקמת מאגר מידע מקוון עבור משרד החינוך היינו שותפים בצוות אסטרטגיה שעסק באפיון ובניית המאגר וכן סיפקנו שירותי מידענות מקצועיים בתחום האזרחות והמדעים. חברת מרמנת ארגון וניהול פרויקטים בע"מ מתמחה בביצוע פרויקטים בשוק המקומי והבינלאומי במגוון תחומים, ביניהם תחומי החינוך, הקרקעות, התחבורה, ההכשרות וההדרכה ועוד.

מרמנת ארגון וניהול פרויקטים  בע"מ

Opportunity Knocks - אסטרטגיה שיווקית מקוונת ובניית אתר אינטרנט
כחלק מתהליך שיפור השירות ופניה לקהלי יעד חדשים הקמנו עבור חברת Opportunity Knocks את אתר האינטרנט הישראלי. הפרויקט כלל כתיבה שיווקית, עיצוב והקמה וכן עיצוב מחדש של האתר באנגלית. החברה הינה חברה בינלאומית המתמחה במתן מענה מקצועי בכל הנושאים הנוגעים למגורים, לימודים ועבודה באי הבריטי והנחיות לדרכי הגשת הבקשה לאשרות השונות.

Opportunity Knocks

פארמוס בע"מ - ניהול פרויקט ותכנון קמפיין שיווקי
הפרויקט שביצענו עבור חברת פארמוס בע"מ כלל ניהול אדמיניסטרטיבי ותכנון קמפיין שיווקי לקהל יעד מפולח-בעלי המניות. לצורך כך איתרנו משרד פרסום יצירתי, פרסום וילנאי, ושתפנו פעולה עם אנשי יחסי הציבור של החברה והיועצים המשפטיים. במקביל, הקמנו את אתר האינטרנט הישראלי של החברה. חברת פארמוס מתמקדת בפיתוח תרופות חדשניות לשיכוך כאבים ולטיפול בתסמונות נוירולוגיות ודלקתיות.

פארמוס בע"מ

בע"מ DSM - ניהול ותיאום בפרויקט המיתוג של בנק דיסקונט
כחלק משירות ניהול פרויקטים לחברת DSM פעלנו במסגרת פרויקט השקת המיתוג החדש של בנק דיסקונט. הפעילות כללה ניהול ותיאום בין כלל הגורמים המעורבים בפרויקט ובכלל זה נציגי הבנק, נציגי משרד הפרסום וספקים שונים תוך שמירת סודיות מלאה עד ליום החשיפה.

DSM

טראוטק בע"מ - כתיבת תוכנית עסקיות וגיוס משקיעים
חברת "טראוטק בע"מ" הינה חברת Start Up צעירה שמפתחת זירות מסחר אלקטרוניות בשוק הרכיבים האלקטרוניים ואף גייסה הון ראשוני לפיתוח אב טיפוס. על מנת לסייע בהמשך הגיוס נדרשנו להכין תוכניות עסקיות למיזמים נוספים של החברה, להגדיר מודל פיננסי מתאים ולהכין מצגות Flash שיסייעו להעברת המסרים העיקריים במפגשים מול משקיעים פוטנציאלים.
טראוטק-OEM Center

בע"מ DSM - ניהול פרויקטים בשירותי מיקור חוץ
במסגרת התקשרותנו מול חברת DSM, סיפקנו שירותי Out Sourcing בתחום ניהול הפרויקטים. הפעילות כללה עבודה מול חברת שטראוס-עלית ובנק דיסקונט, ובמסגרתה התבצעו פגישות עבודה סדירות, הוגדרו תוכניות עבודה ותהלכי הטמעה, סקרי צרכים פנים ארגוניים, דו"חות וניתוח הפעילות הנדרשת ועוד. חברת DSM עוסקת בשיווק מפולח לחברות גדולות במשק ובהן שטראוס-עלית, בנק דיסקונט, ג'ונסון&ג'ונסון ועוד.

DSM

מוזה הפקת אירועים - פיתוח סדנאות העשרה לעובדים
מוזה הפקת אירועים מתמחה בארגון והפקת אירועי חוויה כגון: ימי כיף, השקות מוצרים, כנסים וימי עיון ועוד לחברות מהמובילות במשק. במסגרת שיתוף הפעולה פיתחנו מערך של סדנאות העשרה ולמידה לעובדים ומנהלים בדרגים שונים בארגון. הסדנאות משלבות את מיטב המרצים בתחומי שיווק מכירות, ייעוץ ארגוני, פסיכולוגיה תעסוקתית, Coaching , מנהיגות ותרבויות ניהול ועוד. במהלך הפעילות בסדנא, לצד חומרי הלימוד, משולבות פעילויות אתגר וחוויה אשר מסייעות להטמעת החומר הלימודי ונשארות בזיכרונם של המשתתפים כערך מוסף.

מוזה הפקת אירועים

כח לתת - הגדרת אסטרטגיה עסקית ושיפור תהליכים
"כח לתת" הינו ארגון שמטרתו לספק לנזקקים ציוד ביתי בסיסי במהירות וברמה מקצועית גבוהה. בפרויקט זה הינו חלק מצוות שמטרתו היתה לסייע לעמותה להגדיר אסטרטגיה עסקית ולהביא לשיפור בתהליכי התפעול והלוגיסטיקה. בסיום הפרויקט הגשנו למנהלי העמותה מסמך המלצות לאסטרטגיה ארגונית וכן המלצות תפעוליות ליישום מיידי בניהול מוקד שירות הלקוחות ומערכת המידע . הפרויקט בוצע במסגרת עמותת "נובה - ניהול ואקדמיה בשירות הקהילה" וכחלק מפעילותנו למען הקהילה.

כח לתת

עיריית אלעד - הגדרת תכנים אסטרטגיים לשיווק העיר
העיר אלעד, הוקמה בשנת 1998, כישוב דתי-חרדי ליד ראש העין. מטרת הפרויקט היתה לספק כלי אסטרטגי לפרנסי העיר לצורך קידום העיר וגיוס כספים לפרויקטים מובילים. הפרויקט כלל שני חלקים: החלק הראשון, שהיה באחריותנו, כלל אפיון, ניתוח והגדרת הנושאים העיקריים אשר מהווים נכס אסטרטגי לעיר וימשכו את קהל היעד. החלק השני כלל עיבוד התכנים, צילום ובניית מצגת מודולרית ייחודית בעלת ממשק הפעלה ידידותי למשתמש ונעשה על ידי חברת M-vision.

מועצה מקומית אלעד

 

דף הבית   |   צור קשר   |   English
      האתר עוצב על ידי רויטל קלעי     התמונה באתר צולמה על ידי Mel Guknes, USA